Jätetty toisen takia.?

Hei oon 16 vee tyttö.. yks poika jonka kaa olin muutaman kuukauden jätti mut just toisen tytön takia... Nyt niil on jo vakava suhde ja oon iha hajall... Oks teillä samanlaisia kokemuksia? Mite selviin? : (
275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paskaa sataa jokaisella joskus niskaan.

Pää pystyyn ja nokka kohti uusia vastoinkäymisisä hymyssä suin.

Äänestä
  • tiedän tunteen! mut jätettii kesälomal enkä oo vieläkää päässy kunnol yli:/mut hei tsemppii sulle!:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Että näin kirjoitti:

Hei oon 16 vee tyttö.. yks poika jonka kaa olin muutaman kuukauden jätti mut just toisen tytön takia... Nyt niil on jo vakava suhde ja oon iha hajall... Oks teillä samanlaisia kokemuksia? Mite selviin? : (

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu