Paljon onnea Jari Litmanen 41v! Toivottavasti vielä jatkaisit jalkapallon pelaamista vaikka loukkaantumiset on vaivannut uraasi.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uNq0z8IN5Dg
Jari Litmanen
katr!katr!
4
2032
Vastaukset
- karlsson e.
EIKKA JA KERRANKIN KIKKELI SEISOO VETOKETJUN TAKANA
- karlsson e.
EIKKA JA KERRANKIN KIKKELI SEISOO VETOKETJUN TAKANA
- littifani
http://www.youtube.com/watch?v=neVpzSw-hSY&feature=my_liked_videos&list=LLGNEeRUw8FljAfMzHkfYQcw
Kuningas Litmasen kunniaksi! - helmikakadu
http://www.suomifutis.com/2013/01/jari-litmanen-ihastutti-huippumiehistossa-katso-video-naytospelista/
Litin peliäly ja pallotatsi aivan eri tasolla verrattuna näihin muihin höntsäilijöihin!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614418KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523261Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492544Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?532524- 1102235
- 241893
- 231662
- 301626
- 1691530
- 361265