Iltalehden toimituksessa tykätään todella silavaisista maturemimmeistä, kun ylistivät Toni Braxtonia muka superkuumana puumana ja aivan jumalaisen kauniit sääret. No huhhuh! Katsoin kuvat ja oli laatta lentää, onneksi ei ollut lounaalla. Aivan kuin drag queen ylisuurissa korkkareissa ja homssuinen meikki.
Siis niin lyhyen läntä persjalkainen musta mauton hörsö latoharakka, millä on todella lyhyet ja paksut muodottomat läskit tukkisääret ja pullajalat ilman kunnollista lihasmassaa edes ja yhdessä kuvassa legginseissä poseeraten. Ensinnäkin legginsit istuvat ainoastaan pitkille hoikille säärille ja niillekin todella huonosti, melkein kuin pitkät kalsarit naisella ja todellinen turn off kadulla ja varsinkin julkkisjuhlissa.
Meidän on ihan turha lähettää tuonne Miss Maailma kisoihin noita persjalkaisia tukkisäärisiä lyhyenläntiä kottaraisia viiruinen silmineen kuten edeltävät Viivi Pumpanen ja Piia Pakarinen tai muita naapurintytön hupakoita, missä ei ole mitään sen enempää särmää kuin seinätaka opiskelijalikassa. Ihan söötti, mutta ei todellakaan lähelläkään mitään rotunaista. Tämänkin vuoden Miss Suomi finalisteissa oli niin paska taso, törkeitä tukkisääriä ja yhdellä ollenkaan lantiota ja vyötäröä (aivan mies), yhdellä aivan kyssäkkä hartiat notkolla paska ryhdillä jne. Yhden purenta aivan ulkoneva ja alahampaat hyvä kun riviin mahtuneet. Hyi helvetti, mitä lehmiä!
Puuma ja mitkä sääret muka
Ei ihan laatannut
1
1035
Vastaukset
- I`am thinking the same
Oon sun kanssa ihan samaa mieltä! Ei tarvi oikeesti ylistää että joku paska läski ois kaunis kun kuitenkin jokainen sisimmässään tietää että se on vaan ihan helvetin ruma! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa6717457Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?435281HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa3032876- 1622278
Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa
Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki362225- 241824
Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.1401688mahdollista, että olet ollut iltavuorossa
Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k121642Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon4111628Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t51567