Iltalehden toimituksessa tykätään todella silavaisista maturemimmeistä, kun ylistivät Toni Braxtonia muka superkuumana puumana ja aivan jumalaisen kauniit sääret. No huhhuh! Katsoin kuvat ja oli laatta lentää, onneksi ei ollut lounaalla. Aivan kuin drag queen ylisuurissa korkkareissa ja homssuinen meikki.
Siis niin lyhyen läntä persjalkainen musta mauton hörsö latoharakka, millä on todella lyhyet ja paksut muodottomat läskit tukkisääret ja pullajalat ilman kunnollista lihasmassaa edes ja yhdessä kuvassa legginseissä poseeraten. Ensinnäkin legginsit istuvat ainoastaan pitkille hoikille säärille ja niillekin todella huonosti, melkein kuin pitkät kalsarit naisella ja todellinen turn off kadulla ja varsinkin julkkisjuhlissa.
Meidän on ihan turha lähettää tuonne Miss Maailma kisoihin noita persjalkaisia tukkisäärisiä lyhyenläntiä kottaraisia viiruinen silmineen kuten edeltävät Viivi Pumpanen ja Piia Pakarinen tai muita naapurintytön hupakoita, missä ei ole mitään sen enempää särmää kuin seinätaka opiskelijalikassa. Ihan söötti, mutta ei todellakaan lähelläkään mitään rotunaista. Tämänkin vuoden Miss Suomi finalisteissa oli niin paska taso, törkeitä tukkisääriä ja yhdellä ollenkaan lantiota ja vyötäröä (aivan mies), yhdellä aivan kyssäkkä hartiat notkolla paska ryhdillä jne. Yhden purenta aivan ulkoneva ja alahampaat hyvä kun riviin mahtuneet. Hyi helvetti, mitä lehmiä!
Puuma ja mitkä sääret muka
Ei ihan laatannut
1
1049
Vastaukset
- I`am thinking the same
Oon sun kanssa ihan samaa mieltä! Ei tarvi oikeesti ylistää että joku paska läski ois kaunis kun kuitenkin jokainen sisimmässään tietää että se on vaan ihan helvetin ruma! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke592922- 1342111
- 921788
- 1641395
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731341- 631319
- 791252
- 691122
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731069Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t331017