Puumanainen ja rotusääret muka

melkein laattasin

Meni alkuun kirjoitukseni väärälle palstalle, mutta kokeillaan tänne, mutta asiaan...

Iltalehden toimituksessa tykätään todella silavaisista maturemimmeistä, kun ylistivät Toni Braxtonia muka superkuumana puumana ja aivan jumalaisen kauniit sääret. No huhhuh! Katsoin kuvat ja oli laatta lentää, onneksi ei ollut lounaalla. Aivan kuin drag queen ylisuurissa korkkareissa ja homssuinen meikki.

Siis niin lyhyen läntä persjalkainen musta mauton hörsö latoharakka, millä on todella lyhyet ja paksut muodottomat läskit tukkisääret ja pullajalat ilman kunnollista lihasmassaa edes ja yhdessä kuvassa legginseissä poseeraten. Ensinnäkin legginsit istuvat ainoastaan pitkille hoikille säärille ja niillekin todella huonosti, melkein kuin pitkät kalsarit naisella ja todellinen turn off kadulla ja varsinkin julkkisjuhlissa.

Meidän on ihan turha lähettää tuonne Miss Maailma kisoihin noita persjalkaisia tukkisäärisiä lyhyenläntiä kottaraisia viiruinen silmineen kuten edeltävät Viivi Pumpanen ja Piia Pakarinen tai muita naapurintytön hupakoita, missä ei ole mitään sen enempää särmää kuin seinätaka opiskelijalikassa. Ihan söötti, mutta ei todellakaan lähelläkään mitään rotunaista. Tämänkin vuoden Miss Suomi finalisteissa oli niin paska taso, törkeitä tukkisääriä ja yhdellä ollenkaan lantiota ja vyötäröä (aivan mies), yhdellä aivan kyssäkkä hartiat notkolla paska ryhdillä jne. Yhden purenta aivan ulkoneva ja alahampaat hyvä kun riviin mahtuneet. Hyi helvetti, mitä lehmiä!

0

88

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

        sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
        Maailman menoa
        208
        5820
      2. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

        On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
        Maailman menoa
        108
        5696
      3. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

        Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
        Maailman menoa
        198
        4708
      4. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

        voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
        Maailman menoa
        52
        4083
      5. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

        mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
        Maailman menoa
        66
        3994
      6. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

        ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
        Maailman menoa
        31
        3606
      7. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

        Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
        Ikävä
        36
        1592
      8. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

        Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
        Ikävä
        130
        1440
      9. Kova ikävä parittelukumppania täällä korvessa

        Mutta muuten kyllä on rauhallista.
        Ikävä
        29
        1159
      10. Tuntui hyvälle kun huomioit minut

        Huomasit. Nyt olen tyytyväinen monta päivää. Pitkästä aikaa. Saimme olla hetken. Naiselle
        Ikävä
        12
        991
      Aihe