kaiuttimet

ostin koneeseen juuri uuden keskusyksikön ja nyt en saa kaiuttimia toimimaan vaikka johdot ovat kyllä aivan oikein...!??
3141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tietoja

Äänestä
  • eli mitä tietoja lisää..?

    Äänestä

  • whums kirjoitti:

    eli mitä tietoja lisää..?

    kuten esimerkiksi

    -Millainen äänikortti aparaatissasi on, onko siinä esim. sisäänrakennettu jonkinlainen vahvistin
    -Millaiset kaiuttimet ovat, aktiivisellaiset tai ei ?
    -Mihin liittimeen liitit kaiuttimet
    -Miten mahdolliset aktiivikaiuttimet saavat käyttösähköä?
    -Onko äänikortti ja/tai kaiuttimet toimineet jossain muussa kokoonpanossa joskus ennen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


whums kirjoitti:

ostin koneeseen juuri uuden keskusyksikön ja nyt en saa kaiuttimia toimimaan vaikka johdot ovat kyllä aivan oikein...!??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu