OLTERI

Kävin olterissa ja olin ihan pärinöissä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Siellä ei ole ku yksinuoltajia orrella kyttäämäss paperimiehiä, mitä poimis ne talteen ja ostais niille talon.

Äänestä
  • Paperimies olen ja talot(on). Ei pirkkoja näkyny,pekkoja vaa..

    Äänestä

oliko piri nää kans? ei kai sitä paikkaa muuten kestä vai oliko tuoppi vielä tarjouksessa?

Äänestä
  • Tuoppi oli tarjoukses,piri nöitä ei.. Taitaa olla uus omistaja, oli uuet telkkarit yms. Toivottavasti menestyy..

    Äänestä

Ja vanhat asiakkaat...

Äänestä

Paperimies mainittu! ei Watun Imatralaiset. Paperimiehet sitä, paperimiehet tätä.

Äänestä
  • Paperimiehillä on rahaa....

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Paperimiehillä on rahaa....

    Imatralla ei ole kuin muutama paperimies koska ei ole kuin yksi hikinen paska paperikone Tainiolla joka ei kelpaa edes romuksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anomuumi on leguani kirjoitti:

Kävin olterissa ja olin ihan pärinöissä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu