Olisko kukaan tietoinen vielä tuosta kellarimurrosta joka tapahtui 2007 juhannuksena kuusankosken pilkanmaassa? viesti ei vanhene, joten jos joku rohkea päättää ottaa yhteyttä, niin maksan oikeasti tiedosta 300e puhtaana käteen.
Tekijöinä oli tuohon aikaan 2 poikaa iältään n. 15 vuotiaita, saattaa olla liikkuneet naukion koulun/uimahallin lähistöllä tuolloin juhannuksena.
Tieto pidetään luottamukselliseja ja kukapa kahta riukua pelkäisi joten jos raha kiinnostaa niin tuon 300e lupaan puhtaana käteen jos tieto johtaa oikeille jäljille ja mitään ei paljasteta.
[email protected]
Murto pilkanmaassa juhannus 2007
-Lucifer-
1
165
Vastaukset
- Odotetaan.
Palkkio nostetaan nyt 1000 euroon!
Edelleen tietäviä ihmisiä pyydetään ottamaan yhteyttä!
Palkkio maksetaan puhtaana suoraan käteen välittömästi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383809Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362944Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 64724
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708