Miten saa muutettua msn 6.2 sähköposti osotteen? Ite ohjelma siihen ei mahdollisuutta anna, siispä koitin poistin ohjelman ja kaikki siihen liittyvät tiedostot. Mutta, asentaessa se kuitenkin jostain kaivaa kaikki tiedot ja automaattisesti laittaa sen sähköpostin mikä oli aikasemminkin. Myös kaikki yhteystiedot tulee automaattisesti mitä oli aikasemminkin.
Siispä mistä löytys kansio josta se kaivaa nuo tiedot?
Siispä mistä löytys kansio josta se kaivaa nuo tiedot?
Vastaukset 2
Vanhimmat
kirjaudut sisään postiisi siellä ohje / tarkastele: kaikki aiheet / tietoja omasta tilistä / tilin sulkeminen. Hotmailissa ainakin näin. Tai otat uuden tilin ja panet kaikki estot päälle entiseen, koska jos tiliä ei ole käytetty 30 pv:n sulkevat sen automaattisesti.
Muuten varmaan onnistus noin, mutta kun ei oo hotmailin sähköposti. Sähköpostina on kiintee dna:n posti, jota en tavallaan voi poistaa edes käytöstä. Mutta pitänee tutkailla saisko sitä jotenkin muutettua.