Olen lähdössä yksin 13.6 Maltalle kielimatkalle kolmeks viikkoo.. Ajattelin sen takia kysellä onko kukaan lähössä, että tuntisin jo etukäteen ihmisiä sieltä :D
Vastaukset 3
- 56
Mä lähden kans 13.6 Maltalle, mut kahdeksi viikoksi. :)
- annika94
Mä oon tällä hetkellä maltalla (st. paul`s bay). oon GVMALTA: n kurssilla. Lähden takas suomeen vasta kesäkuussa ja haluaisin kovasti jonkun suomalaisen biletys/ranta/shoppailu kaverin ja ihan vaan hengailla haluisin jonkun kans. Mulla on yks venäläinen kaveri mut se ei ryyppää ollenkaa joten oli tänäänki aika kuivaa tuola ku olisin halunnu ryypätä ja bailata mut sit tultiin aikasin kotiin ku sitä rupes väsyttään!... Ja siis mä oon ite 17 ja rakastan shoppailua, rannalla loikoilua ja biletystä, joten te ketä nyt ootte tällä hetkellä maltalla tai ootte pian tulossa, ottakaa yhteyttä!!! :)))) ja oon siis 94 jos joku halus tietää.
mä haluisin lähtee mutku en tiiä tuunks pärjää yksin siel ku en tunne ketää :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521043Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll20965Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl513831- 49791
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59568Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560