tytöille

siis mistä tytöt tykkää romantiikasta, koskettelusta jne kertokaa ja mikä o hyvä lepyttely keino jos toinen o suuttunut?
375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pitkä pehmeä suudelma! :) anteeks pyyntö ja pieni lahja saaa mut leppymään :)

Äänestä

Leffaa kattoessa sylikkäin pienikin hellä hiplailu saa mut syttymään. Jos tungettelit vahingos nii sanot vaa reippaasti et 'sori jos ahistin sua' tms. mut älä siirry kauemmas - tulee tytölle vaan pahamieli. Toki lopetat hiplailun heti.

Äänestä

tuut takaa päin läpsäytät perseelle, halaat takaapäin ja sit viet vessaan panolle ♥

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1234512345 kirjoitti:

siis mistä tytöt tykkää romantiikasta, koskettelusta jne kertokaa ja mikä o hyvä lepyttely keino jos toinen o suuttunut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu