väkivalta

sain eilen kimppuuni ex-mieheni joka ei ota millää eroa tosissaa.näin sitä kartsalla ja kävi kii,repi hiuksista ja mottas päähän,ei oo eka kerta,enkä oo tehny ilmoituksia,hänhän on kunnon vanhan liiton vankilakundeja,ikää50v.mut onneks sivullinen mies anto palaa ja läsäytti häntä,kerranki sai paha palkkansa.ja eikä vielä riitä ku latelee tappouhkauksia.löytyy karhullekki kaataja,olen sen nähnyt.
41277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos sinua lyödään, niin sinulla ei ole mitään oikeutta lyödä takaisin! eikä laittaa ketään muutakaan kostamaan!
Suurin väärintekiä tässä jutussa olet sinä! Vankilaan kuuluisit!

Äänestä
  • olen sen verran hento, etten pysty puolustautumaan millään lailla,ketään en yllytä väkivaltaan,koska oon nähny sitä tarpeeks.mut on ihmisiä jotka puolustaa naistenhakkaajia..sen verran et joutasin linnaan,miksi?mun ei koskaan tarvi tehä mitään itse,mistä joutusin linnaan,et sellasta..

    Äänestä

..paskiainen ole mikään vanhan liiton kundi,jos se naisia hakkaa,tiedoksi vaan!Se että exäs on paljon lusinut ei tee siitä vanhan liiton jätkää,sillä ne oikeat ei todella naisia lyö.Sun ukkos on paljon linnassa istunut sisilisko naisten hakkaaja,joka on vankila hierarkkiassa samassa raiskareiden,vasikoiden,pedofiilien ja muiden pervojen kanssa.Älä anna sellasta kuvaa että kaikki hörhöt pieksee muijiaan,mulla itselläni on linnan venkula joka ei koskaan missään tilanteessa uhkaisi minua,lastamme tai perheen nelijalkaisia.Oikeen testattu on tuleeko silmille..EI TULE!13 yhteisen avioliitto vuoden jälkeen kiltimpää miestä en olisi voinut saada,ja poikamme parempaa isää!

Äänestä
  • Se oli kuules eppu sulle ihan oikein. u gotta love your man, woman. olis tappanu hähähähähä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eppu kirjoitti:

sain eilen kimppuuni ex-mieheni joka ei ota millää eroa tosissaa.näin sitä kartsalla ja kävi kii,repi hiuksista ja mottas päähän,ei oo eka kerta,enkä oo tehny ilmoituksia,hänhän on kunnon vanhan liiton vankilakundeja,ikää50v.mut onneks sivullinen mies anto palaa ja läsäytti häntä,kerranki sai paha palkkansa.ja eikä vielä riitä ku latelee tappouhkauksia.löytyy karhullekki kaataja,olen sen nähnyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu