Juha Hilden

Mistä saisin Juha Hildenin cd-levyn nimeltä Salakieltä sydänten.Karaokeversiona sitä kyllä löytyy vaikka muille jakaa,mutta laulettuna ei,
32243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiitos vinkistä.Katsoin sieltä ja totesin,että sieltä ei voi ostaa jotain yhtä tiettyä kappaletta,kuin esim.monesta muusta vastaavasta nettikaupasta.Pitää ostaa "koko lehmä" että saa litran maitoa ;) Ulkomaisia musiikkikauppiaita myös löytyy ja heilläkin joillain on kyseisen artistin levy.Sieltä on vaan vähän hankala ostaa.

Äänestä

Vieläkö Juha esiintyy säännöllisesti, kun ei oikein saa selvää googlesta? Korona tietenkin tänä vuonna vaikuttaa kaikkien tilanteisiin. Oletteko viime vuosina nähneet Juhaa keikalla?
- kysyy fani.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


irwitapani kirjoitti:

Mistä saisin Juha Hildenin cd-levyn nimeltä Salakieltä sydänten.Karaokeversiona sitä kyllä löytyy vaikka muille jakaa,mutta laulettuna ei,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu