Saunassa kahden miehen kanssa

merja210

Oli kesäilta. Minä, mieheni ja hänen kaverinsa (joka oli juuri eronnut) päätimme lähteä iltauinnille ja saunaan. Olin jo rannalla, bikinit päällä valmiina juoksemassa veteen. Sukelsin veteen vaikka se olikin kylmää. Mieheni tuli perässäni ja nosti minut syliinsä kiihottavasti. Suutelimme ja huomasin hänen katseensa menevän tisseihini.
"Muista kulta, meillä on vieraita" kuiskasin mieheni (Jonaksen) korvaan. Tuo nyökkäsi. Myös Timo, mieheni työkaveri tuli veteen ja ui ympärillämme. Ihoni alkoi mennä kananlihalle ja kysyin mentäisiinkö saunaan. Tuo kävi heille ja siirryimme tilavan saunan puolelle. Nännini olivat kivikovat kylmästä vedestä. Timo huomasi sen ja naurahti:
"Ollaanko me noin komeita vai?". Punaisena pudistin päätäni ja heitin löylyä.
"Kuule vaan, Timo, ne näyttää paremmilta käsissä" mieheni heitti. Säikähdin kun hän tarrasi tissiini ja puristeli sitä. Huumorintajuisena naurahdin miehelleni ja toruin häntä.

"Saankos koittaa?" Timo kysyi. Nyökkäsin hyväksyvästi ja toinen käsi tarrautui toiseen rintaani. Oli aika kiihottavaa istua kahden miehen keskellä heidän hieroessa rintojani. Tunsin kuinka bikinieni alaosa alkoi kostua. Päätin yllättää miehet ja pitää hauskaa. Repäisin bikinieni yläosan pois. Nuo katsoivat minua kummastellen. Mieheni kysyi katseellaan käykö se jos pidetään hauskaa. Nyökäytin ja mieheni rupesi imemään rintaani. Hän otti minut syliinsä ja imi rintojani kunnolla. Timo katsoi ensin vierestä, mutta kyykistyi sitten jalkovälini eteen minun avatessani reisiäni. Hitaasti tuo veti alaosankin pois ja katseli näkymää.

"Heii! Mä ensin!" mieheni huudahti ja Timo istuutui lauteelle viereeni hieromaan rintojani. Mieheni kyykistyi eteeni ja rupesi nuolemaan ja sormittamaan. Hänen kielensä lipoi pilluani ja hän tunki kaksi sormeani sisääni ja liikutteli niitä. Rupesin huokailemaan ja Timo vetäisi uimahousunsa pois. Tartuin hänen kulliinsa ja otin sen suuhuni. Timo piti kättään päälläni ja painoi päätäni lähemmäs kulliaan. Miehenikin oli ottanut jo housunsa pois ja pani minua kunnolla. Sitten kävin ratsastamaan Jonaksen päälle ja häån kysyi tahtoisinko kahta miestä. Vastasin kiihottuneena joo. Timo työntyi anaaliini ja siinä minä olin kahden miehen kanssa.

18

51154

    Vastaukset 18

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Veljelle kans.

      Miulle kävi samoin. Tuo toinnen mies oman mieheni lisäksi on miun oma isoveli. Harrastetaan usein kolmen kimppaa. Veljeni on myös naimisissa. Hänen vaimo on aika tiukkapipoinen, eikä heillä kuulemma sekstailla kuin lapsen teko tarkoituksessa. No on veli saanut ainakin kolme kertaa vaimoltaan. On tyytyväinen kun me ollaan tällainen vapaamielinen pari, ettei hänen tarvii olla puutteessa. Sisko on kuulemma parasta hänelle. Ollaan joskus kahdenkin sängyssä veljen kanssa. Tietysti mieheni luvalla.

    • siis harrastat seksi veljesi kansa? ilmoita jos joku halua seksi tumma miehen kansa!olen turkilainen.

    • Olen haaveillut tuollaisesta...

      • hirsi kyrpaa

        Olen tanssi taitoinen ison 36.v soita erohKeastl
        0465201163


    • Veljelle Kans!

      Kyllä meillä veljen kaa on aina pientä kivaa keskenään. Vaikka kumpikin ollaan naimisissa tahollamme. Syytän hänen vaimoa, joka on se tiukkapipo joksi häntä edellisessä viestissä nimitin. Tässä vähän aikaa sitten veli oli meillä käymässä. Kun hän korjasi meidän dvd-laitteen, annoin hänelle palkan luonnossa meidän olohuoneen matolla. Siinä lesbofilmiä katsellessa meidän molempien halut kasvoi
      Pian olimme toistemme kimpussa pussailemassa ja riisumassa vaatteita pois. Aivan tajuttoman ihana kielensä käyttäjä toi veli on. Minä kuvittelin siinä filmin pyöriessä, että ne naiset nuolee minua. Sain ensimmäisen orgasmin kun veli kieletti minua.
      Sen jälkeen hän nussi takaapäin. Ihana paksu kyrpä hinkkasi minun klitorista mielettömällä rytmillä. Huohotin ja melkein huusin kun hän nai minulle voimakkaan orkun. Olisimme varmasti olleet pitempäänkin siinä matolla, mutta koululainen oli tulossa kotiin.
      Tosta veljen kielen käytöstä, että hän on ainut minun tuntemani mies joka nuolee jälkensä puhtaaksi. Jos hän nussii minua esim. tissien väliin ja laukee rinnoille ja kasvoille, niin hän suutelee ja nuolee kaikki omat nesteensä tisseiltäni ja kasvoilta pois. Harvinaista minusta, mutta ihanaa. Rakastan ja haluun hoitaa omaa isoveljeäni.

      • Anonyymi

        Oispa veli...


    • lolww

      Siis miten hurjia jotkut ihmiset voi olla!

    • puuhapete321

      Eiköhän toi ole vain vitsi :D

      • lolww

        Siis tarkotin tota veljen "hoito" hommaa... Sisäsiittonen paska.


    • seksi
    • nonniii ja mä jäin paitsi!!!

    • SaijaZL

      Oli varmasti ihabaa

    • Anonyymi

      Cuf8yfoyf9yfyfofoyf8yryf8foyf8yf8yr9yf9uf96r9yf9yf9yr96r96f69f96g9ufpugp😄🍿😉😇😙👍😘🫠🫶❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️oj1aug1sgu1sut2eut2eugihefugeuteuheuheuhejgfhdjeejegscdhcuwh2eh2uheeu2eihdughuruedyeyts5yzuufhgijfrijcl4tikfijfr8u8urkr4ogojriu7hkqwuiykeg3o1u4kidjdkdkkdkdkeiieiwueuekwkiwuwueu rkjjejjjocuogoähfpjfjfojxojgpjgpkglgjfhfhfhgjgjgjfhgjfhgjgjgjfhgjoyxl ,hyvä i vejc wih owug owug 8wug puwg 9iwg 9uw ojsgou gw

    • Anonyymi

      75A ketunnenätissit. Isot turpeet nänninpihat ja isot nännit. Tissit muuten pikkuset. Pillun päällä vaan luonnollien pikkunen tupsu karvaa...14v Semmosen kanssa oon Vääksyssä saunonut...
      Meitä oli kaks kaverusta kolmikymppisinä, ja naapurin pikkuvanha tyttö tuli mökkeileimään seuraksi...

      • Anonyymi

        Sievää!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sievää!

        Eihän se pelkkään saunomiseen jäänyt. Kun minä menin uimaan, niin takaisin tullessa istui tyttö kaverin sylissä ratsastaen tämän megakullilla.
        Selkä ovelle päin
        Kaverini virnisti minulle ja iski silmää kun tulin sisään.
        Tyttö taisi kuulla oven käyvän, käänsi päätään ja nauroi hengästyneenä jatkaen kullin käsittelyä pikku vitullaan.


    • Anonyymi

      Tuskin on kauniimpaa ja suloisempaa, pyhempää ja puhtaampaa seksiä kuin sisarusten välillä. Sitä ei harrasteta velvollisuudesta kuten avioliitossa, vaan ainoastaan rakkaudesta ja kun on herttaiset välit.

      • Anonyymi

        Nyt puhut paskaa. Sukurutsa on sukurutsa. Yäk.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      105
      1810
    2. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      54
      1610
    3. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      45
      1270
    4. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      23
      1010
    5. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      177
      875
    6. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      810
    7. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      48
      762
    8. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      201
      723
    9. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      16
      723
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      41
      678
    Aihe