Mahtava peräsin

Hesburgerin myyjällä mahtava perä
9588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Niin on apteekin neidilläkin ja ABC:n myyjällä.

Äänestä

Itse kannan persieni. Paskaa nokkaan sinulle tihrusilmälle.

Äänestä

minkä hesen? ei ainakaan nuilla mitä oon nähny..

Äänestä

Tarkoitan Helsingissä Kallon heseä.

Äänestä

Melkonen perä näky olevan kun ohi kuljin. Ei voinut olla huomaamatta. Oikee namu. ;)

Äänestä

Pitäskö perustaa burgeripaikka, jossa myyjä pyllistäisi kaupan päälle paljaat pierukaiuttimensa aterioitsijoille. Ja Hakkaraiselle tumma tyttö pelkät nahkaliivit päällänsä

Äänestä

On myyjiä joilla pulskat muodot pursuilee lid kaupassa myös kaj,silmä lepää.......

Äänestä

mahtava peräsin ja pulleat purjeet -sk

Äänestä

kiva olla varmaan tää hesemyyjä, joku orpo piru sitä hehkuttaa . . ja runkkaa
ei käy kateeksi ; )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hesessä kirjoitti:

Hesburgerin myyjällä mahtava perä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu