pissa kiihotus

tykkääks puhuu kusesta kusemisesta mokiasta mm kiihottimis tarkoituksessa? ota yhteys oon poika puhun molemmille [email protected]
2336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

moi moi mikä sua niinkuin kiihottaa kusemisessa???? tarkoitatko esim: housuun kuseminen tai muuta kiihottavaa. mua ainakin kiihottaa boksereihin pissaaminen, oon poika ja ois varmaa jotain mitä vois jutskata..

Äänestä

mun mielestä on tosi seksikästä jos kusee jalkaa pitkin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


piissaaaa kirjoitti:

tykkääks puhuu kusesta kusemisesta mokiasta mm kiihottimis tarkoituksessa? ota yhteys oon poika puhun molemmille [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu