Voisitteko tytöt seurustella hoikan pojan kanssa? Olen 179 cm pitkä ja paino noin 58 kiloa. Eli taidan olla vähän liiankin laiha (?). Haittaisiko se jos tyttö itse on vähän pulleampi? Olen muuten ihan mukava ihminen. Mua on sanottu komeaksi ja hauskaksi ja huumorintajuiseksi tyypiksi. Olen myös mielestäni vähän ujokin joissain tilanteissa :) Mutta tuon painon takia kysyn tätä seurusteluasiaa koska luulen, että aika moni tyttö/nainen pitää semmosista tosi lihaksikkaista ja hyvin treenatuista miehistä kuin tällaisista kukkakepeistä, jonka tuulikin varmaan kaataa. Mutta kyllä mä käyn salillakin aina sillon tällön. Nostelen vähän puntteja ja vedän leukoja. Et kyllä kai mulla jonkinlaista voimaakin voi löytyä :) Niin ja täytin justiin 19-vuotta. Kertokaa vaan rohkeasti mielipiteenne tytöt! :) En mää pahastu jos suoraan sanotte :)
Tytöt :))
Poitsu-1993
186
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Mun mielestä pojan persoona menee aina lihasten edelle, mutta kokonaisuus on se joka ratkasee. Kyllähän sä aika laihalta noiden lukujen perusteella vaikutat, mutta jos tunnet ittes siitä huolimatta terveeksi ja itsevarmaksi niin kyllä sä sen tyttöystävänkin varmasti löydät. :)
Ihan vertailukohteeksi voin kertoa että itse olen 170 cm pitkä ja painan noin 62 kg, siis ihan normaalipainoinen. Ja tyttö siis olen ja täytän kohta 17 vuotta.