tässä olisi ongelma ysit kiusaa henkisesti olen 185cm pitkä eli uskon että he kiusaavat pituuteni takia. he haastavat riitaa aika usein mutta en oikein uskalla vetää turpaa koska heitä 5 josta 1 kiusaa ja kaikki heistä ovat 175-182cm pitkiä.Eli siis pelkään sitä että kun oon lyönyt yhtä loput tulee päälle.
ysit
huhhh
6108
0Äänestä
Vastaukset 6
Vanhimmat
Lihota itseäsi, hankit painoa lisää. Sen jälkeen eivät v1ttuile sulle jos painat jonkun yli 100kg reilusti ja käyt samalla punttiksella niin sähän piekset ne. Pitkiä poikia ja tyttöjä on aina ollut, mutta se joka on näistä painavin, pesee turpaan parhaiten.
Itsetuntosikin kasvaa kun et ole enää riukumitoissa.
ai kaikkii viitä yksi? ÄLÄ KUUNTELE TOI TAPATTAA SUT, hanki vaik porukkaa( tai mee itkee aikuselle....)
oota kiltisti että oot ite ysillä ja sitte sun vuoro kiusata muut maarakoo kunnes meet jatko-opintoihin?
olen nyt hankkinyt pari kaverii jotka ovat välitunneilla useimmiten mun kanssa toinen on 192 cm ja 183cm
voi vittu tuntuu vaan et välität sun kavereiden pituudest ja kiinostuskiikarit noille sun kavereiden pituuksille -.-
vitun urpo ysit on aina semmosia ja vittuuko täällä kerrot kaikkin pituuksista? Taidolla siinä tappelussa pärjää ja vittuile takasi ei helevetti siitä tuu mitään jos annat niitten v1ttuilla sulle ja et sano mitään vastaan