Mä tässä oon tuumaillu, että miks tytöt tykkää homoista? Kun kerroin olevani bi, kaikki tytöt suurin piirtein hyppäsivät housuistaan. Mikä juju tässä on? Ja niin olen poika.
Miks tytöt tykkää homoista?
19
1313
Vastaukset
- @
En nyt ihan ymmärrä? Mä tykkään niistä jotka on mukavia, vaikka kaikki kaveripojat onkin heteroja-kai? Kerran oon ihastunut poikaan, joka paljastui homoksi. No, ehkä homot on vaan rentoja tyyppejä niin niistä tykätään.
- tyttö97
Niil on hyvä maku. :DD no joo en tiä... D:
- miina96
Siks koska tytöt tykkää pojista, jotka pystyy kertoo asioita ja varsinki jos kertoo et on homo, nii sit saa tyttöjen keskuudessa ison suosion.
Homot ovat siis samalla aallnopituudella tyttöjen kanssa. Sukulaissieluja.
- ilike ilike
Musta on kivaa ku voi puhuu pojist homon kaa :) Kaikki heteropojat on kateellisia homokaverilleni, kun hällä on kauheasti tyttöj kaverina .
- fgjjgfds
Ois hirmu kiehtovaa olla homon kaveri :) Mieti nyt, puhutte pojista yhdessä ^^ Ja sitten voisi olla rennosti kaveripohjalla yhdessä ilman minkäänsorttisia ihastumia tms. (paitsi jos tietty itse ihastuisit ks. poikaan)
- näin mie!
Homot on just kivoi tyyppei!
Niiden kaa voi jutella vaikka menkoista,
ilman että ne heti ois kertoos toisille poikakavereilleen! - vapaudenkaipuu
Höh.. hassu kysymys. Toiset tytöt tykkää homoista, toiset isoista miehekkäistä miehistä, toiset tavallisista miehistä, toiset tytöistä, ei tyttöjen mieltymyksiä voi lähteä tollee yleistämää, niinku ei poikienka.
Ite en tykkää homoista, ne on liian.. homoja. Kaikki homot ketä tunnen on ollu niin sellasii ugh, voin olla niien kaveri mut en hämärimmissä unissanikaa haluis enempää :D:D Jos ihastun mieheen, mitä harvoin tapahtuu, ni sen pitää olla MIES. Myös sellaset babyface awaw-pojat on hyh.
Miks pojat tykkää isotissisistä blondeista? Vois myös kysyä :D:D- Tarviinvastauksia :D
Tarkotin lähiinä kaverimielessä. Siis meidän piireissä tytöt tykkää pyöriä homojen kanssa. Kaikki tytöt suunnilleen tappelee musta, että kuka saa olla mun kanssa eniten :D Oon tosin bi, mutta pojan kanssa yhdessä.
- vapaudenkaipuu
Tarviinvastauksia :D kirjoitti:
Tarkotin lähiinä kaverimielessä. Siis meidän piireissä tytöt tykkää pyöriä homojen kanssa. Kaikki tytöt suunnilleen tappelee musta, että kuka saa olla mun kanssa eniten :D Oon tosin bi, mutta pojan kanssa yhdessä.
Jaajaa!
No yleisesti ottaen homot on enempi samalla aaltopituudella likkojen kanssa. Ja homojen kanssa on helpompi hengaa kaverimieles tiiätkö, ko ei oo vaaraa tavallaa et koko homma kaatuu ihastumisjuttuihin. Poikien kans yleensä käy niin nimittäin, mikä on vähä kurjaa ko ite pääsääntösesti tykkään tytöist.
Joo, mut jotain sellast se on. Kaverikemiat kolahtaa homojen kans ehkä paremmi :D vapaudenkaipuu kirjoitti:
Jaajaa!
No yleisesti ottaen homot on enempi samalla aaltopituudella likkojen kanssa. Ja homojen kanssa on helpompi hengaa kaverimieles tiiätkö, ko ei oo vaaraa tavallaa et koko homma kaatuu ihastumisjuttuihin. Poikien kans yleensä käy niin nimittäin, mikä on vähä kurjaa ko ite pääsääntösesti tykkään tytöist.
Joo, mut jotain sellast se on. Kaverikemiat kolahtaa homojen kans ehkä paremmi :DSuurien rintojen tykkääminen saattaa johtua lapsi-iän kokemuksista jolloin iso rinta=paljon ruokaa ja se miellytti.
Tai sitten koska miehillä ei ole rintoja niin he ovat kiinnostuneita tällaisesta kovin "oudosta" ilmiöstä kuten isot ulokkeet rintakehässä.
Blondeista pitäminen on yleistystä (vai oliko kysymys sarkasmia?). Itse ainakin pidän enemmän bruneteista.
- 11+4
Oh god, kaikille mun kavereille tuli niin yllätyksenä että en ollut homot, koska a)hengailen vain tyttöjen kanssa b) olen pitkä, hoikka, huolehdin hiuksistani jotka ovat vähän homahtavat. Ja kaikki mun kaverit puhuu mulle menkoistaan, ja pojista.
- oosulk
Kai se on joku sellainen juttu, että homot ovat sinut naisellisen puolensa kanssa, joten tyttöjen mielestä on paljon helpompi ystävystyä heidän kanssaan. Lisäksi homolla ei ole takaa-ajatuksia, joten tytöt saattavat tuntea olonsa mukavammiksi heidän seurassaan.
En tiedä, mutta vastasinpa kuitenkin. - ifsvlcd
Tytöt tykkää homoista niiden naisellisen käytöksen takia.
- -99
ne on rentoi mu jokku on jotai sekoi kikattelijóita:D
- ASIALLISIA !
Tuntuu et ne tajuu paremmi tyttöi:D Niitte kans voi puhuu pojist ja saada samal pojan mielipiteen(: Aiva mahtavii ihmisii!(:
- homojakin erilaisia
kaikki homot on naisellisia? huhhuh mitä yleistämistä :D
- kauhee lumppu
Itse tykkään homoista. Oon kauhee lumppu ja haluun jutskaa siit miten joku jätkä jyysti mua ja sit niiku jutskataa siit..emmäätiä..olkaa ny hiljaa..menkää keittiiöö siit..
- Anonyymi
En ymmärrä yhtään miksi, itse olen tyttö ja homot pojat on mun lemppareita😭😂
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2722400Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä2991289- 1081201
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831201Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581145Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi811096- 44962
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67897Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22860- 33767