Tolleri urosta?

tce

Elikkäs etsisin rekisteröidylle tollerilleni sulhoa astutukseen nyt keväällä 2012. Nartulla on hyvät näyttely tulokset, tehty geenitestit, lonkat ja silmät ok. Kyynärät on 1/1 joten toivoisin urosta jolla on kyynärät 0/0. Olen laittanut novascotiannoutaja yhdistykselle myös jalostustiedustelun hyvissä ajoin, mutta narttuni käyttäytyy siihen malliin että juoksu on jo niin lähellä etten todennäköisesti ehdi vastausta odottelemaan. Mikäli sinulla on tolleri uros jota voisit tarjota jalostukseen niin ota yhteyttä (sovitaan hinnasta).

PS. Haluan ainoastaan asiallisia vastauksia. Eikä tarvitse kenenkään vaivautua kirjoittamaan että tämä ei ole sopiva paikka etsiä urosta. Asialla on kiire joten jos sattuu löytymään sopiva yksilö niin olisin todella kiitollinen!

1

175

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • idiootti -.-

      Ehkäpä näyttää siltä että täytyy vaan oottaa niitä narttus toisia juoksuja.ei näytä tulevan vastauksia ihan tyhmää etsiä suomi24 jotain urosta sun nartulles.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      112
      4478
    2. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      200
      3687
    3. 202
      3001
    4. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      72
      2852
    5. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      60
      2737
    6. Lasse Lehtonen palasi ambulanssilennolla Suomeen

      Nyt on syytä lopettaa irvailu.
      Maailman menoa
      83
      1381
    7. 60
      1256
    8. Aitolehti Capital

      HehkuB on myynnissä, kovalla työllä saavutettu unelma joka sekin lässähti kuten kaikki mihin ryhtyy! Nyt Sewen asialle
      Kotimaiset julkkisjuorut
      238
      1082
    9. Missä kuussa

      Rakkaasi on syntynyt?
      Ikävä
      61
      996
    10. MOT: Työmarkkinatori on olemattomien työpaikkojen hakupaikka

      Työpaikkojen tietoja ei tarkisteta, ja ainakin noin noin 10% on olemattomia työpaikkoja ja sen lisäksi eri rekryfirmat t
      Maailman menoa
      120
      993
    Aihe