Miten reagoisitte jätkät

jos istuisitte yksin kahvilassa tms. ja joku random tyttö tulisi teijän luokse, kysyisi saako istua seuraan ja alkais juttelemaan teille? Kysyin poikakavereilta et mitä ne tekis jos mun näkönen tyttö tulis jutteleen ja sanoivat että oisivat vaan tosi innoissaa. Oon siis 15v punahiuksinen siniset silmät..
Kysyn vaan ku en luota poikakavereihini ku ei ne kehtais loukata :/
20467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Minä ainakin oisin iloinen että kelpaan jollekki. Ja muutenki jos ois tylsää niin sais aikaa kulumaan.

Äänestä
  • Juu samaa mieltä olen tuosta ensimmäisestä, väkisinhän siitä tulisi hymy.. :)

    Äänestä

Itse olisin myös otettu, varsinkin jos tyttö olisi hyvänäköinen, 5/5

Äänestä

Minä ainaki tykkäisin jos joku tulis istuu seuraa varsinki joku hyvän näkönen tyttö.

Äänestä

Hehe, aivan mahtavaa jos useammatkin tekis näin. Itsekkin teen näin, siis jos näen jossain söpön tytön niin tottakai menen puhumaan! Itselläni tosin meni aikaa tajuta, että tyttöihin voi tutustua missä tahansa, oli se sitten kirjasto, kauppa, kahvila..jne.

Äänestä

Kyllä mä tykkäisin, jos joku tulis jutteleen :> Tosin no mun poikaystävä saattais olla vähän mustis jos kuulis jälkeen päin että juttu on luistanut jonkun tytön kanssa. :D Mut no mun poikaystävä on niin ihana, että se ei suutu kamalasti vaikka suutelisin jotakuta muuta minun aloitteesta ja sillai..

Äänestä

Olisin otettu jos tyttö varsinkin jos tyttö on kaunis

Äänestä

4,5/5 Koska siinä ei maistunu salami.

Äänestä

no mitä jos se tyttö joka tulis istuu teiän vieree oliski teiän mielestä ruma, mitä sitte ??????

Äänestä
  • no toki juttelisin sille ja sitten kun omat eväät on syöty lähtisin menee sen kummemitta

    Äänestä

  • Varmaan joisin sen oman kahvin loppuun (jos oon kahvilla) ja sanoisin että kiitos mutta ei kiitos, koska mulla on jo tyttöystävä tai jotain sinnepäin, mutta sanoisin sen mukavasti että en oo kiinnostunu.

    Äänestä

"Olisin otettu jos tyttö varsinkin jos tyttö on kaunis "

Eli laittautunut tyttö ja hoikkakroppainen. Ethän vaan väitä minulle, että ilman laittautumista kukaan olisi kaunis?
Monet sanoo että "toi on kaunis" mutta todellisuudessa ei ole.
Naiset on kauniita, tytöt ei yllä sille astelle. Kolmissakymmenissä nainen on parhaimmillaan.
Kannattaa olla yleistämättä sitä kauneutta kun täydellistä ei ole, se vaatii kampaamoa ja kauneussalonkia.....
suurin osa on samannäköisiä mutta omalaatuisia. idiootit pitävät kauneutta yleisenä asiana, vaikka kauniita ihmisiä on montaa erilaista.

Eli pointti on se että kaunista on montaa omaa lajiaan. Ruskeat silmät ja brunetti on ainakin yleisesti ottaen seksikäs.

Mikä on ruma?

Äänestä

Vetäisin turpaa

Äänestä

Pikkasen hämilläni olisin mutta jos on ulkonäöllisesti sopivan oloinen niin ei siinä mitään ongelmaa. Näin tosin tuskin tulee tapahtumaan vaikka oisihan se suotavaakin

Äänestä

Tiedän yhden kaveritytön, joka on oikeasti kaunis sen kummempia laittautumisia. Se laittaa aina hiukset kivasti, mut ei meikkaa. Silti se on kaunis :)

Äänestä

Entä jos ulkonäkö nappaa ja tyttö saa sut jutuillansa nauramaan, pyytäisitkö numeroa ???

Äänestä
  • Jos en seurustelisi jo, antaisin oman numeroni lappusella sille ja vinkkaisin silmää.

    Äänestä

Kysyisin että, saanko nuolaista pilluas.

Äänestä

Avale mes couilles grosse pute!!!

Äänestä

No jos juttuseuraa sais ni mikäpä siinä :D ei kai se pahaksikaan ole

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skitso kirjoitti:

jos istuisitte yksin kahvilassa tms. ja joku random tyttö tulisi teijän luokse, kysyisi saako istua seuraan ja alkais juttelemaan teille? Kysyin poikakavereilta et mitä ne tekis jos mun näkönen tyttö tulis jutteleen ja sanoivat että oisivat vaan tosi innoissaa. Oon siis 15v punahiuksinen siniset silmät..
Kysyn vaan ku en luota poikakavereihini ku ei ne kehtais loukata :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu