Mikä umpikypärä kolmelsadalla?

jaska#4

katselin tommosta Marushin Rs 999 tuntuis hinta ja laatu olevan kohdallaan, oli myös saanut kohtuu hyvät testi tulokset, onko kellään kokemusta? mistä vois ulkomailta katsella kypäriä luotettavasta netti kaupasta. Kiitos kaikkille jotka viitsivät auttaa tässä kypärä asiassa.

6

331

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Apriliamaxi

      Meidän kypärät tilattiin viime vuonna www.louis.eu ja toimitus oli kaikin puolin ok. Juuri odotellaan uutta ajotakkia ja jarrupaloja samasta osoitteesta, suosittelen. Toimitusmaksu on vain 9,95 €.

      • ´jaska¤

        Kiitos katson tuolta. Hyvää kevään odotusta sinulle.


      • jaska#4
        ´jaska¤ kirjoitti:

        Kiitos katson tuolta. Hyvää kevään odotusta sinulle.

        voi Paska ei ollut s kokoa tarjoksissa.


      • jaska#4
        jaska#4 kirjoitti:

        voi Paska ei ollut s kokoa tarjoksissa.

        käyn hakemassa maran kaupasta päädyin kuitenkin mattamustaa 999 rs:ään ja siihin vaimennin sarja 19,90 ja tumman visirin 38euro. viellä kuitenkin ens viikkoon kuuntelen mielipiteitä,kun parempaa pottaaa ei tolla rahallla saa?Kiitos jos joku jaksaa esittää samaan rahaan saman tasoisen niin kuuntelen kyllä milelläänin. Kiitos sinulle apriliamax1 ! pidän paikan muistissa tuntuu olevan hinnat kohdallaan.


    • Apriliamaxi

      Ole hyvä vaan. Meille tuli eilen paketti ( viikko tilauksesta) ja kaikki oli niin kuin pitikin. Sattui vielä olemaan - 20 prossan kevättarjous viikonloppuna (yhdestä tuotteesta).
      Ei ole ollut ongelmia myöskään pixmania.com (elektroniikka) ja svb.de ( veneily) kanssa joten vertailu kannattaa:)

      • jaska#4

        tilasin kuitenkin tuolta luissilta kypärän shark vision r oli ainakin saanut 4 tähtee haskat tuli kans tilattua kuluinne päivineen 259 euroa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6284
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3783
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3130
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1696
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1388
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1320
    7. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      936
    8. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      929
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      870
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      849
    Aihe