Winwakeriin apuuuva...

Niin missä se on se labyrintti mistä saa ne valonuolet??? Onko se Ganonin tornissa vai onko se siellä oikeassa maailmassa?
7362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sieltä tornista kun on voittanut joitakin vihollisia.

Äänestä

olen vetänyt the legent of zeldan monta kertaa läpi se on ganonin linnassa

Äänestä

mene siihen huoneeseen johon varjo Ganondorfin miekan kahvan pää osoitoittaa joudut toistamaan tämän jonkun kertaa kunnes löydät nuolet, joudut hakata varjon että aarrearkku ilmestyyy... tididididididididididaaaaaaaaa saat valo nuolet sen jälkään hakkaa varjo vielä kerran(ammu häntä valonuolilla noin kaksi kertaa hän kuolee... pääset sen jälkeen nukke ganondorffia vastaa hänellä on kolme muotoa. Sen jälkeen pääset taistelemaan kendo ganondorfia vastaa...

ps zelda ampuu sinua mielummin kuin ganondorfia jousella!

Äänestä
  • No se on tullu jo kauan aikaa sitten selväks mitä selitit mutta ku en vieläkään tiedä missä helkkurissa on se varjo gannondorfin paikka.

    Äänestä

  • Anantti kirjoitti:

    No se on tullu jo kauan aikaa sitten selväks mitä selitit mutta ku en vieläkään tiedä missä helkkurissa on se varjo gannondorfin paikka.

    siinä temppelissä joka ilmestyy kun laitat ne kolme kiveä paikoilleen tais olla god´s tower tai jotain vastaavaa

    Äänestä

Tota ne valonuolet saa sieltä ganonin linnasta,kun menee sinne toista kertaa,kun on kerännyt ne triforcen-palaset,niin mene vastapäisestä ovesta ulos,mistä menit linnaan sisään.Kun oot siellä, en muista enää mitä piti tehdä,mutta piti aina mennä siihen suuntaan mihin sen mustan teko ganonin miekan terä osoittaa.

Äänestä
  • Kiitos vaivannäöstä mutta olen nyt jo mennyt aikoja sitten sen windwakerin läpi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anantti kirjoitti:

Niin missä se on se labyrintti mistä saa ne valonuolet??? Onko se Ganonin tornissa vai onko se siellä oikeassa maailmassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu