Onko lappeenrannassa paljon thai-hierontapaikkoja? Onko suosituksia minne kannattaisi mennä?
Lappeenrannan thai-hierontapaikat
jonppe4
3525791
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
On ja tulee halvempi öljynvaihto kun viipurissa. Ei enää kannata jonottaa tullissa. Kun Lpr thai tyttö puristelee öljyt nopsaan, lurps vaan ja on taas niin kevyt olo !
Juu helpotusta saa. Kun tällai 50v mies ei enää ikäisiään, ei-hefelmällisiä naisia halua pukata, niin thai hieronta tuo helpotusta arkeen.
Mutta kun et kerran "pukkaile" suominaisia , heh heh, ihankuin se olisi omakin valintasi, vie vaan taikkuhuoralta toiselle tautejasi, niitä kun käyttää tuhannet muutkin luuserit;
http://www.mtv3.fi/uutiset/rikos.shtml/2012/03/1507868/kahdelle-thaihierontapaikan-omistajalle-sakkoja-parituksesta
Lpr naiset tuoksuu itä-hiivalle ja on sankkeria yms tautia. Just kun ukot tankkaa viipurissa.......
Ne paksubonanzat hikisine sukkine ja kaljuineen, hengitys vinkuu ja oma eukko ei kestä pitää edes kädestä...
Ei ole paljoa mutta muutama, lehdissä ilmoittelevat. Jotkut vanhemmista thai-hierojista osaavat ihan oikeasti hieroa ja ovat sitä opiskelleetkin. Nämä ovat saaneet jumit auki.
Hieronnan taso vaihtelee niin thai-hieronnassa kuin normaaleillakin hierojilla luvattoman paljon. Kun hyvän hierojan löytää niin kannattaa käydä säännöllisesti ja kroppa kiittää.
Ei kannata uskoa, että yksikään taikku hierois enää pelkästään "normaalisti".
Jopa poliisi on todennut, että hieromalaitoksissa myydään jatkuvasti ja säännöllisesti äijille pillulooraa.
Ei ole pakko ostaa
Tästä saa hintatietoa.
http://www.lappeenrannanuutiset.fi/artikkeli/99656-thai-paikasta-saa-seksia-satasella-hierontaa-30€lla
Hyiii,en koskaan koskis mieheen joka lampsii jossain thaitytsyjen luona,onneksi löyttyy vielä fiksuja suomalaisia miehiä!
niin luulet, mutta hiiva haisee..... ja leviää..... varo vaan...
Fiksut miehet käy viikolla salaa thaityttöjen käsittelyssä, viikonloppuna sitten omaa vaimoa *******. Mutta ei siitä enempää.
Ne laittaa tollaiset "miehet" (hah hah haaaa) kierrätykseen, panee osittaen kaiken viimeistä hopealusikkaa myöten, lapsista tapellaankin kunnolla, ukkelin pomolle ja sukulaisille ja naapureille luonnollisesti kerrotaan, mitä ukko nyt meni mokaamaan jne jne... Kiäh kiäh kiäh, että mua naurattaa ! Ottakoon taikkuhuora
nyt kuppaisen ukon ! Mitä, eikö kelpaakaan ? Se olisikin ollut sen uran pohjanoteeraus.
Huono vaihtokauppa. Suomiukko ruma ja läski ja vanha ja köyhä. Heitä sinä suomiukko pois. Minä ei ota omaksi.
Mutta pidäs nyt vaan kun kerran nussitkin varattuja miehiä. Rouvat kun ottaa viereensä pian sellaisen komistuksen että lihavat puolisot saa lähteä kokonaan thaihieromalaitoksiin asumaan.
Punaniska suomiukko ruma, raha kelvata. Sitten saa mennä.
Otatko jakorasiahuora suihin spermat nielussa ja otatko perspanoja ? Saat
viiskypää.
Mina tienata tuhansia päivässä.
Lpr on täynnä elävän virkailijan ja duunarin leskiä
Yh naisa on tosi paljoo . ja tankkaus viipurissa on yleistä.
Hiiva haisee puolin ja toisin.
Sukupuoliyhteydessä ei rajan pinnassa kannata olla kun hiiva nousee naamaan ja se näkyy monella meneen aivoihinkin....
Mutta taikkuhuorilla menee hivi ja siitä ei toivukaan enää.
Niin on kuule joka kaupungeissa, jos et ole sattunut
tietämään, mitä puuhataan. Aina joku katkera tilittää,
ett semmosia naisia, ja taudit leviää... No mistäs ne taudit
leviää, jos ei miespuoliset niitä naisille levitä? Ei taida itsekseen
sinne pimppaan kävellä pöpöt, eikä tietääkseni kättelykään
riitä treponema pallidum:in tarttuttamiseen!
Eläköön ken haluaa seksitöntä elämää, mut mie en ainakaa,
ja jos taudin saisin, niin se tulis sille miehelle lähtö, eikä parhainkaan
selitys auttaisi asiassa.
Ja siks toisekseen, pakkohan se oli erota, kun ei aviomieheksi itseään
kutsuvasta miehestä ollut yhtään mihinkään!
"Läksijäislahjaksi" ukolle kirvelevä ositus ja tiukka lasten huoltajuuskiista ja tietoa menemään eron syystä ukon työnantajalle, naapureille, sukulaisille.
Kannatatko rikollisuutta :
Kun thaihieromalaitos jää kiinni...
"Suomen oikeuslaioksen tuomarit todella jarkevia ja viisaita tuomioissaan. Jos taikkunainen itkee syyttomyyttaan, niin tuomarien sydammet hellyy, eli ei nainen voi olla syyllinen. Tassa jutussa ovat ammattilaisnaiset asialla ja suomalaista miesta on jalleen kerran narutettu ja hanesta tehtiin syyllinen.
Suomessa toimii tietty thainaisten gangi, joka johtaa paritustoimintaa koko Suomessa. He tietavat kuinka toimia ja thaihieronta voi olla jonkun ns. normaalin thainaisen nimissa, mutta gangi johtaa nimettomana taustalla kaikkea paritukseen liittyvaa toimintaa.
Esim. kun Suomeen saapuu uusi rehellinen thainainen, niin parittajat ovat heti pikemmiten hanen kimpussaan houkuttelemassa henkiloa kaikkeen mahdolliseen yritystoimintaan, joka lopulta osoittautuukin sexipalveluksi.
Olen jonkin verran tietoinen, kuinka systeemi toimii ja tiedan osan johtoryhmaan kuuluvia henkiloitakin, mutta kun he kayttavat ns lempinimiaan, niin heidan oikeita henkilollisyyksiaan on vaikea tietaa. "
kirjoittaa muuan Lahden sivuilla...
Mikäs on tämä uusi Armilankadun palvelulaitos, onko palvelu jäykkää vai kankeaa?
Seksitreffeillä näkyy olevan uuden omistajattaren muotokuvia ilman päätä. Siellä luvataan yli 18-vuotiaille lämpimät olot. Voin hänestä uskoakin sen vaikka mainoksissa pitää ilmoitella uutta nuorta hierojaa.
Kävin kokeilemassa pari viikkos sitten. Seksikäs pomo ei halunnut uhrata turhaan seksikkyyttään vanhalle miehelle vaan lykkäsi kimppuuni sen "uuden" hierojan.
Tämä silitteli paikkojani vartin verran ja alkoi sitten tarjota ekstrojaan. Hän sanoi, että hänelle ei makseta hieronnasta mitään, joten hänen on pakko myydä seksiä keinolla millä hyvänsä.
Otuin säälistä sitten häneltä runkkauksen puoleen hintaa (25 €), vaikka mieluummin hän olisi ottanut sen satasen (tingitty hinta sekin) itse seksiaktista kondomin kera. No tästäkin vähästä hän oli tyytyväinen lopuksi.
Aloin taas pois lampsiessani miettiä, olisikohan se seksin ostokielto sittenkin hyväksi. Ainakin thaiekstrojen hinnat nousisivat, kun hommaan saataisiin kielletyn hedelmän maustetta. Asiakaskin saattaisi saada orgasminsa nopeammin, kun pitäisi pelätä poliisia nykyttäessään.
Onko meille naisille myös tuollaisia hierontapaikkoja?
Afrikkalainen käy, mutta arabialaiset ja turkkilaiset ym ählämin näköiset: no thank you. Suomalainen tai virolainen, yes ;)
Ei naisen tartte maksaa kikulista. Toosa auki niin täyttäjä löytyy varmasti.
Tottakai löytyy ainakin näin privana voin luvata täyden palvelun hieronnan
Haluan pillua
muutamia kertoja olen käynyt lauritsalassa... nuorempi antaa kohtuu hinnalla hyvät kyydit ja vanhempi on tosi taitava käsistään eikä sekään kallista ollut... kannattaa mennä
Paljonkos tämä kohtuuhinta sitten mahtaa olla?
40 käsillä 60 suihinotto 100 panemaan ja se nuorempi on aika tiukka...
Ei pahat hinnat
Onko kukaan käynyt lauritsalassa nyt lähipäivinä sariburu
Onko hyvä hieronta?
Joy Thai Hieronta on hyvä paikka !!!