Menossa neulanäytteeseen pikkuriikkisen kyhmyn vuoksi, sattuuko se?
Ohutneulanäyte rinnasta
Neulakkammoinen.
4
353
Vastaukset
- kokenut.
Eipä juurikaan satu ohutneulanäytteen otto,itikan pistolta suunilleen tuntuu..Paksuneula näyte sattuu enemmän,yleensä siiihen saa puudutuksen.
- Neulakkammoinen
Ohi on, menin sinne ja lääkäri tuli huoneeseen päättäen että se olisi paksuneulanäyte = koska paksuneulänäyte on varmempi kuin ohutneula.
Sain kunnolla puudutetta, en voinut katsoa siihen monitoriin laisinkaan.
Odotellaan.......
- tytdtyi
Joo se on muutaman minuutin juttu
- 16+3
Itse pisto kestää vain pari sekuntia,kun se minulle tehtiin niin lääkäri sanoi,että lasketaan yhdessä kolmeen ja kolmanella kerralla hän pisti,toimi hyvin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271984
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001730Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571400Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?791375Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311038Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47946Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51943Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44892- 73876
- 109873