VN700 -85 ?

Kawasaki VN 700? Tietääkö kukaan siitä mitään? Ilmeisesti valmistettu vain vuonna -85. Oliko se susi vai miksi vaihdettiin heti 750:een?

Millaisia vikoja odotettavissa, ja käykö noi 750 osat pääsääntöisesti, vai tuleeko ongelmia varaosien kanssa?
1298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisiko ollut jossain päin maailmaa verotus syynä 700 kuutioisten suosioon, ainakin usa:n markkinoilla paljon 700 pyöriä, mitkä euroopassa pääsääntöisesti 750 myyty.

Eikö tuo 700 ole ulkoisestikkin erilainen kuin perinteinen vn 750 ~87 - 95.

Itse ostaisin vn750, kun käytännössä niitä saa puoli-ilman jos haluaa.

Mutta jos pyörän haluat osta vn 15. Niin se vaan on :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kawa mies tuleva? kirjoitti:

Kawasaki VN 700? Tietääkö kukaan siitä mitään? Ilmeisesti valmistettu vain vuonna -85. Oliko se susi vai miksi vaihdettiin heti 750:een?

Millaisia vikoja odotettavissa, ja käykö noi 750 osat pääsääntöisesti, vai tuleeko ongelmia varaosien kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu