kettuilua skepoille

hyvät vaihtoehtohoitojen ystävät. jos kukaan ei kommentoisi nuita skepojen juttuja niin varmaan ne loppuisi kun kukaan ei välittäisi niistä.

siis ei intetä niitten kanssa ollenkaan,vaan jätetään omaan rauhaan.
se niitä varmaan ketuittaisi eniten.
772
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Selvä. Tehdään näin.

Äänestä

Kannatetaan!
Hyvä idis!

Äänestä

Aloittaja on oikeassa. Skepojen häiriköinti ja kiusanteko kannattaa jättää täysin huomiotta. Skepot ovat provosoijia ja jos kukaan ei provosoidu, niin skepot eivät saa enää kiksejä noista älyttömistä jutuistaan. Ei siis ruokita trolleja.

Äänestä

Ahaa-ihan sama-joo joo
Enmä niistä mitään ymmärrä-ihme huumoria vai mitä lie pilkkaako

Mut mitä sitten keskustella kun keskustelua ei oo juurikaan
Mikä sitten on oikea tapa

Alatteko olla mun kaa vai odottelenko vaan-voin mä vaan kattellakki ja lopulta poistua

No joo on sitä luettavaa vähän ollutkin liioittelinko sanoissani-väsyttää vaan kaivaa ensin turha porina pois tai takertua niihin suotta. Vaikka ymmärrän ymmärtämättömyyden niin sen vaikutus on helpolla luovuttaminen.

Pittääkö olla aina jonkun tietyn hoitojutun juttuja vai voidaanko jutella yleisestikin?

Tää vänkäis vaan sitä ruokavaliojuttuu ihan yleisellä tasoa ilman mitään tiettyy suuntausta tai nimee, sillein et saisi osallistujat ihan oman intuitionsa mukaan tuntea omia mieltymyksiään ruokaan ja sen vaikutuksiin ja avata yhdess ajatuksia muutoksiin mitä kenellekkiin on tarpeen.

Äänestä

Saako tytötkin kettuilla?

Äänestä
  • Tule luokseni kettutyttö, niin saat jotain tosi hyvää.

    Äänestä

  • Skepo-Setä kirjoitti:

    Tule luokseni kettutyttö, niin saat jotain tosi hyvää.

    Luulen, että nimimerkki Skepo-Setä on perverssi, joten varokaa häntä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ketuttaako kirjoitti:

hyvät vaihtoehtohoitojen ystävät. jos kukaan ei kommentoisi nuita skepojen juttuja niin varmaan ne loppuisi kun kukaan ei välittäisi niistä.

siis ei intetä niitten kanssa ollenkaan,vaan jätetään omaan rauhaan.
se niitä varmaan ketuittaisi eniten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu