Rakastan Daniel Radcliffeä!! Miten saisin Danielin rakastumaan minuun??? Lähettäkää mailia tähän osotteeseen [email protected]
Oon rakastunu!!!
Rakastunut
10564
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Siinä se siis tulikin.Englannissa on monia muita tyttöjä,ja Daniel varmasti ottaa niistä mieluisensa.Anteeksi jos sain mielialasi laskemaan.
Joo. Eikä sen ikäiset pojat vissiin edes tiedä mitä rakkaus on... On se vaan niin kurjaa kun pojat kehittyvät meitä tyttöjä myöhemmin, eikö vaan. heh.
P.s. Kokeile lemmenjuomaa...
Niin kai sitte!!=(
naah.teini-ihastus,eikä mitään rakkautta.ja meilistäsi päätellen oot 11-vuotias,ehkä vähän liian nuori kun daniel on jotai 15...
Tiesitkö muuten et rakkaus ei kato ikää!!!!!!!
mun ukilla ja mummilla on yli 10 vuotta ikäeroo ja ne on niin onnellisia kun olla ja voi!!!!!!!
että äläpä sinä rupee höpöttää mitään paskaa kun et mitään tiedä!
Sanoisinpa tähän väliin jotain. Jotain tätimäistä. Mutta samalla niin... totuudenmukaista.
Niin... Onhan Daniel Radcliffe hyvännäkönen, mutta mitä muuta tiiät siitä, mistä tiiät millanen sen luonne on, entä millanen se oikeesti on? Onko se hymyilevä ja kaikkitietävä niinku julkisuudessa vai onko se jotain ihan muuta?
RAKASTUNUT on ehkä turhan ronski ilmaisu. Ehkä se on sun IDOLI tai sun mielestä se on ihana. Mut että ootko rakastunu? RAKASTUNU??
Kaappis on puhunut. Valtakunnassa kaikki hyvin.
Älä ala pliis täällä kertomaan mitään "rakkaudestasi" Tämä on Potter palsta EIKÄ mikään rakkaus palsta. Sinä ET voi olla rakastunut näytteliään, jota et edes tunne. Dan voi olla ihan hyvin joku kauhee itserakas tyyppi, joka ei välitä tyttöjen tunteista mitään. (sorry kaikki Dan fanit ;)) Sinä ihailet häntä, et rakasta. Minusta tuntuu, että Dan hankkii jonkun ikäisensä tytön eikä mitään -93 syntynyttä.
siis kyllä mäkin olin joskus sata varppi, että meen Zac Hansonin kanssa naimisiin;)
Niin muuten olin minäkin! Taisin olla jotain 10v...
Kuules... täälä aika montaki
jotka tykkää ´danielista mutta... enpä usko että
saisit sitä MITENKÄÄN rakastumaan ittees....
oot kyllä aika nuori siihen verrattuna.... Ja muutenki.... enpä usko... joten unohda tuo....
T:I Love Daniel 4-eva!