Siis haistakaa oikeasti vittu ampumahiihdon kanssa! On se saatana, että YLE:n pitää ulostaa ilmoille jotain saatanan ampumahiihtoa. Kiinnostaa melkein kiviäkin. Tästäkö lystistä pitää maksaa YLE-veroa? Ja tunkekaa jalkapallo perseeseenne ja änkekää se tuntematon sotilas sinne perässä. YLE ei tarjoa MITÄÄN katsomisen arvoista ohjelmaa muuta kuin mummoille ja urheiluhulluille.
Ei ole paskempaa kanavakokonaisuutta kuin YLE:n kanavat. En saatana maksa sonnasta jota en edes katso!
Haistakaa vittu sen ampumahiihtonne kanssa
2
212
Vastaukset
- Hieno mies
Miksi omistat television jos noin ottaa päähän mitä sieltä tulee?
- 17 + 14 = 31
Joo, tosi rakentavaa vaan haukkua ohjelmatarjontaa. Sen sijaan voisit laittaa viestiä YLE:lle ja esittää toivomuksia.
Eihän siellä varmaan toiveita sinänsä toteuteta, kun ei se mikään levyautomaatti ole, mutta onhan noita toiveuusintoja joskus ohjelmista tullut.
Ja muutenkin turha kritisoida ääneen, jos tarjonta ei miellytä. Jotain muuta kiinnostaa. Jotain muuta ei taas välttämättä kiinnosta sellaiset ohjelmat kuin sinua, eikä sekään ole syy kieltää niitä näyttämästä TV:stä.
Aika vähän katson itse TV:tä, kun ei ole sopivia ohjelmia mulle, mutta silti joudun kohta TV-veron maksamaan. En valita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 484046
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131920Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631385Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951316Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681205Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51081- 47961
Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥28939Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti334930En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?40917