Raiskarit ja pedarit normaaliosastoille!

Kaikki seksuaalirikolliset on sijoitettava vankiloissa normaaliosastoille, eikä turvaosastoille kuten nyt on yleinen käytäntö.

Miksikö?
5261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

nehän on jo normiosastoilla. jos niillä on supua tai muita pillereitä niin heidät otetaan avosylin vastaan ja he saavat tekonsa anteeksi osastojen kovemmilta venkuloilta. toisaalta raiskaamiset ovat myös järjestäytyneiden rikollisryhmien harrastus joten ei siinä ole mitään hävettävää.

Äänestä
  • No eivät ole normiosastoilla. Olisivatkin. Saisivat todellakin olla.

    Äänestä

Olin pedofiilina Sörkan kovimmilla osastoilla ja kaikki venkulat uskoi mun tarinat siitä että olen ruotsalainen Gangsteripomo..

Äänestä

Pedofiilit ja raiskarit ON osastoilla jos niillä on douppia. Moni ns. kova mies vetää suoneet pedofiilin tai raiskarin persereiässä vankilaan salakuljetettua kamaa.

Äänestä
  • Käytännössä kyllä koska aina siihen kamaan snadisti skeidaa eksyy ainakin hajun muodossa. Osastolle lomilta saapuva raiskari kun tikistää sellin lattialle persereiästä köntin niin siinä ei paljon paskanhajut tai paska haittaa kun ns nimimiehet tonkii kaman esiin ja tykittää suoneen. paskan tykittäminen suoneen tai niistäminen nenään hajuna tai kiinteämpänäkin on aika kuvottavaa vai onko mielestäsi? Erityisesti kun se paska on raiskarin tai pedon paskaa. Mut näin se vaan on vankiloissa: kama ohjaa myös ns nimimiesten elämää. Kama on ruhtinas ja ruhtinaan linna on raiskarin tai pedofiilin persereikä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Tämä selkeää! kirjoitti:

Kaikki seksuaalirikolliset on sijoitettava vankiloissa normaaliosastoille, eikä turvaosastoille kuten nyt on yleinen käytäntö.

Miksikö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu