Easy CD Creator 5 platinum

Ainoa sivu jolta olen löytänyt on warezdown.com. Sivu on niin hidas, että kestäisi kymmeniä tunteja ladata. Onko tietoa nopeammasta linkistä
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taidathan vallan ihme peelo olla? Mieli tekee ohjelmaa mutta kun se pitäisi saada waretettuna. Etkö ole jo toista kuukautta hokenut tuota virttä ja turhaan?

Itselläni oli tuo vitonen platinum ja joku aika sitten OSTIN kuutos version. Se kävi äkkiä. Kävelin läheiseen tietokoneputiikkiin ja kysyin ohjelmaa. Ei ollut hyllyssä. Myyjä sitten sanoi että tulepa huomenna uudelleen ja niin sitten hain ohjelman seuraavana päivänä pois.

Entä jos tekisit itsekin kuten selitin? Tai mikäpä siinä etsi sitä warepas**a ja toivo että saat sen mitä lataat. Varmaan saat koneellesi vielä muutakin mukaan.

Äänestä

P2P-ohjelmat juttuja, jos se siellä valkenis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä kirjoitti:

Ainoa sivu jolta olen löytänyt on warezdown.com. Sivu on niin hidas, että kestäisi kymmeniä tunteja ladata. Onko tietoa nopeammasta linkistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu