Onko tunisia enemmän naisten kohde niinkuin gambia? Vai onko siellä ihan kaikenlaista porukkaa? Egyptit, israelit ja jordania on kierretty siellä suunnalla joten tunisiaa voisi kokeilla...Laitelkaa jotain huomioita paikasta hyvää ja huonoa..Mielummin sitten niin että olet käynyt siellä..musta tuntuu ihmisten ei kannata kommentoida..
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093