Hei olen 20v mies, joka suunnittelee lähtöä San Fransiscoon 1-2vk:si.
Päämääränä Burnin Man festarit nevadan aavikolla (Black rock desert).
Aattelin jos olisi innokkaita ihmisiä tulemaan mukaan ainut laatuiselle tripille :)
Nää festarit ei ole mikään halpa reissu. Sillä liput maksavat 200-300 dollaria, lentoliput SF:ään, eli noin 800-1000e menopaluu. Sitten tarvitaan autokyyti tai vuokra-auto jotta päästäisiin ajaa aavikolle :), jonka hintoja en ole checannut. Sitten ruoka, vesi ja tarvikkeet. arvelisin noin 1500-2000e.
Festarit alkavat 1.8.2012, joten on aikaa viellä kerää rahaa reissuun :)
Lisää tietoja löydät googlettamalla Burning man kotisivuja (englanniksi vain)
ja jos halut nähä minkälainen meno ja fiilis siellä on niin youtube on oiva lähde nähä.
Ok, eli en ole ollut koskaan ennen burning mans festareissa ja aion korjata asian. Jos olet kiinnostunut niin ota yhteyttä [email protected].
Jos oot epävarma ja halut viellä kysellä niin pistä vaan kysymyksiä tulee :)
Toivon että saan kerättyä värikkään ja avoinmielisen porukan mukaan :)
Burning Man Festarit
Palava mies
0
215
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54812Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764