- Guldur / Leena Vanhamäki
- Star Events / Katja Tammela
- Bonboniere / Marja Bonn
- Pink Black Sugar
Oletteko käytäneet yllä mainittujen hääsuunnittelijoiden palveluksia? Tai jonkun muun? Millaisia kokemuksia (sekä hyvät että pettymykset)?
Tietääkö kukaan sellaista hääsuunnittelijaa, jonka työnjälki ammattimaista mutta persoonallista/taiteellista ja jolla tosi paljon kontakteja (hankkii matskua myös ulkomailta)?
Hääsuunnittelijoista
Syystuli
1
215
Vastaukset 1
- Kevät_tyttö
Hei Syystuli,
Kirjoita ihmeessä sähköpostit heille kaikille ja kysy muutama sama kysymys heiltä kaikilta. Vastauksista näet, kuka olisi sinulle/teille sopivin. Kätevää ja ilmaista.
Kannattaa siis kysyä suoraan. Aina kannattaa vertailla, jos ostaa jotain suurta. Ja hääsuunnittelijan työ on hyvin henkilökohtainen palvelu.
Sitten voit ehkä jatkaa hänen kanssaan yhteistyötä, mikäli myös budjettinne/hääsuunnittelijan tarjous kohtaavat toisensa.
Ihania häitä teille!
Terveisin
Kevät_tyttö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771600
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.105807En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 128561
- 48546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510- 25493