Kauneushoitolan markkinointi

kosmetologi

Työskentelen kosmetologina omassa yrityksessäni. Haluaisin kuulla mielipiteitännne siitä, miten kauneudenhoitoalan yritystä kannattaisi markkinoida?
Mikä kauneushoitoloiden markkinoinnissa saa esimerkiksi teidät valitsemaan juuri tietyn yrityksen?

Yleensäkin mikä teidän mielestä on palvelualan yrityksille tehokkainta markkinointia?

1

362

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sinun eduksesi

      Lyhyesti vastaus kysymykseesi!
      Kilpailu asiakkaista ja asiakas tyytyväisyydestä edellyttää, että sinulla on käytössäsi huippu tehokkaat markkinointi työkalut.
      Silloin voit tehdä asiakkaita kiinnostavat tarjoukset,(esim.,erikoistarjoukset, jatkuva etu,ja muut herkut) ja samalla rakentaa oman kanta-asiakasjärjestelmän ja profiloidun asiakas tietokannan.
      Näin voit markkinoida tuotteesi ja palvelun sinun palvelun sopiviin kohderyhmiin rajattomasti ja ohjamme asiakkaat ovellesi!
      Tyytyväinen asiakas saa hyvän palvelun ja käyttää sinun palveluasi uudestaan ja uudestaan!
      Kohta (01.03.2013) avaamme ensin Suomessa ja Unkarissa huippu tehokkaan ja edullisen kanta-asiakas täsmämarkkinointi palvelun "kaikilla herkuilla" missä ovat mm.tuote/ palveluajanvaraus/peruutus ym.online 24 toiminta….
      Ensimmäisille kolmellekymmenelle yrittäjille palvelumme on ILMAINEN.
      Katso ja ota yhteyttä heti , että mahdut mukaan!
      http://bestdiili.com [email protected] Gsm: 358 40 471 8536
      Terveisin.
      BestDiili.com
      P.S.
      Hyvää ystävänpäivää!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      105
      1284
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      787
    3. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      691
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      47
      667
    5. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      120
      565
    6. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      30
      531
    7. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      32
      516
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      183
      500
    9. Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!

      Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi
      Viihde ja kulttuuri
      23
      497
    10. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      59
      483
    Aihe