Saako Äänekoskelta Thai hierontaa.
Thai hieronta
Kysyn minä
175429
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
kyllä saa,ainakin puistokadulla!
Aina kunnon homo saa mitä haluaa.
Minkä hintaista.
olen huomannut äänekoskella on paljon thai naisia,jopa nuorilla miehilläkin.olen keski ikäinen mies ja minuakin kiinostaisi thai naisten seura.onko tietoa miten heihin saisi kontaktia?
Eiku tervetuloa vaan tänne Thaimaahan. Täällä heitä liikkuu paljon ja kontaktikin on mahdollista. Tosin jos ei ole kielitaitoa niin silloin täytyy tyytyä baarityttöön melko varmasti. Thaimaan kielen taito nostaa pisteitä tässä sarjassa huomattavasti ja helpompi luoda kontakteja tavallisiin thaimaalaisiin.
Saat hyvin leikatun transun halvalla ,kun käyt matkoilla vaikka pattajalla.Toihan eräs paperitehtaan työntekijä naisen sieltä se olikin munakas thaityttö,senjälkeen kait on onnistanut kerta kersojakin on tullut,meinaan vaimonostoretkellä.
Tuo on tätä kaupunkilegendaa mitä ei kannata uskoa. Miksi kukaan toisi sikaa säkissä? Tää tarina liikkuu monessa eri muodossa mutta ei mitään perää tässä. Ensinnäkin jo viisumia hakiessa moinen selviää ja todennäköisesti jo aikaisemminkin.
hei,taitaa alkaa kevät sesonki äänekoskella,kun thai naisia parveilee kyminkadulla!eräskin n.50 vuotia mies taluttaa n.18 vuotiasta tyttöä,jolla mustat pitkät hiukset.
En tiiä elä multa just
JOku porno anna hieroo ja panee
Se on Anne eikä Anna.
Ei saa Odinit eivät liiku Äänekoskella.
Kovin on sivistymätöntä ja junttimaista kirjoitustyyliä.
Ettekö ole käyneet edes peruskoulua, vai
oletteko kaikki jotenkin vajakkeja siellä Äänekoskella?
Jaa äänekoskella thaikku hieronta? Missä?
Tuollahan niitä käy kioskilla ja huoltsikoilla pelaamassa hedelmäpelejä.
Kysyt rohkeasti vaan että otatko kahvia jne. Kyllä homman tiedät, itse olen aina saanut päiväkahviseuraa!
Ei saa valitettavasti. Laukaassa on lähin thaihieronta.
sillon -90 luvulla kun sosiaali toimisto myönti vielä masentuneille syrjäytyneille lento lippuja thaimaaseen niin oltiin kaverin kanssa bangkokissa panemassa niitä. sai ilmaiseksi. sosiaali toimisto ei suostunut maksamaan naista mukaan suomeen