HAUTALA LAITETTAVA KÄVELEMÄÄN

Ministeri Hautala hävyttömästi kalastelee poliittisia pisteitä Finnairin avulla. Hautalan olisi syytä nyt tarkastella toimintaansa ja tehtävä johtopäätökset. Pian.
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siihen voit vaikuttaa taas sitten seuraavissa eduskuntavaaleissa olemalla äänestämättä Hautalaa ;)

Äänestä

Kukahan perkele koskaan Hautalaa meni äänestämään? Huihai.

Äänestä

Kyllä Hautala teki kuten pitääkin eikä tee niinkuin yleensä poliitikot...korruptio ja ahneus ei kuulu valtion yrityksiin....
Onneksi löytyy rohkeita jotka ei näitä heroja kumartele...siitä kuuluisi Niinistön antaa Mannerheimin mitali.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jammu kirjoitti:

Ministeri Hautala hävyttömästi kalastelee poliittisia pisteitä Finnairin avulla. Hautalan olisi syytä nyt tarkastella toimintaansa ja tehtävä johtopäätökset. Pian.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu