HERSONISSOS

Kaikki Hersonissoksella käyneet kertokaahan kokemuksia paikasta, hintataso,yöelämä, rannat,hotelli,shoppailumahdollisuudet jne. Olemme lähdössä heinäkuussa kaveriporukalla viettämään rantalomaa Hersonissokseen, myös baarielämään olisi tarkoitus tutustua :)
3480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toukokuussamenossa, ja samoin haluttais tietää paikasta....

Äänestä

Toukokuussa menossa, ja lisäinfo kiinnostais...;D

Äänestä

Hei te jotka meette toukokuussa nii tulkaa tänne kertoo sit millasta oli! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


chix kirjoitti:

Kaikki Hersonissoksella käyneet kertokaahan kokemuksia paikasta, hintataso,yöelämä, rannat,hotelli,shoppailumahdollisuudet jne. Olemme lähdössä heinäkuussa kaveriporukalla viettämään rantalomaa Hersonissokseen, myös baarielämään olisi tarkoitus tutustua :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu