Firefoxissa ei toimi

suomen kielen oikoluku. Sama ongelma on sekä XP että Win 7 koneessa. Tässä on uusin mahdollinen, koska tuli juuri (11.0) päivitys tähän XP koneelle.
Win 7 koneessa on Firefox 9.0.1.
375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt asensin Win 7:n siltä sivulta ja se versio oli 10.0.3, mutta ei Voikko toimi siinäkään. Jossain vanhemmissa versioissa se toimi.

Nyt uusin Firefox päivitys on 11.0, mitä mieltä olet sen tuvallisuudesta?

Äänestä
  • Ei f.e.d:ltä saa mitään kunnon vastauksia kuin W:n jutuista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ooIIoo kirjoitti:

suomen kielen oikoluku. Sama ongelma on sekä XP että Win 7 koneessa. Tässä on uusin mahdollinen, koska tuli juuri (11.0) päivitys tähän XP koneelle.
Win 7 koneessa on Firefox 9.0.1.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu