TV VIIHDE on vaatinut Yleltä että Ylen HDTV pitää laittaa kortin taakse. YLE taas velvoitti TV VIIHTEEN antamaan ILMAISET TV KORTIT YLEN HD KANAVIA VARTEN KAIKILLE KANSALAISILLE KAIKKIIN LAITTEISIIN, joka tarkoittaa että kaikkien talouksien KAIKKIIN TV JA DIGIBOXI pitää saada oma korttinsa ILMAISEKSI. TÄMÄN ASIAN ON VAHVISTANUT EDUSKUNNAN OIKEUSASIAMIES, TOSIN TV VIIHTEEN ILMAISKORTIN TILAUS PUHELINNUMERO ON KALLIS HINTAINEN PUHELUA VENUTETAAN KAIKENLAISILLA RIMPUTUKSILLA, SIKAMAISTA RAHAN KUPPAAMISTA:
MEitä HUijataan
Manit pois
4
114
Vastaukset
Ei TV-Viihde saa siitä rahasta senttiäkään. Suurimman osan rahasta saa sinun oma matkapuhelinoperaattorisi, loput menee Soneralle. Kortin voi hakea myös jälleenmyyjältä.
- -
itsehän tilasin sen sähköpostilla
- fsdgfasdfdsfadfadef
no ota kanava dna:lta. ei maksa mitään eikä ole salattu joten korttia ei tarvita. tv viihteen korttia nyt tuskin kannattaa hommata jos firma on lopettamassa.
- -
Joutuu vain kääntää VHF-antennin kohti dnan mastoa jos haluaa sitä kattoa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad621198- 42901
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että335685- 51651
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116636- 51628
- 93610
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76582
- 56564