Ostin yamaha xv 535 viragonin, ja nyt on pieni ongelma. Siihen on vaihdettu jalkatapit, kytkin, jarru.. ja ne on niin kaukana ettei ylety oikein ajamaan.
Mistähän saisi nuo vakio osat?
yamaha xv varaosat?
Enni.8
3
386
Vastaukset
- Cusse
Jatka keskustelua palstoilla, luulen että saat ne vakio-osat ja rahaakin parin satasen verran, moni haluaa kustomiinsa juuri nuo siirtosarjat jotta meno on leuhkemman näköistä joten vaihto nnistruu varmasti kun kerot siitä.
Katso esim Storm Mororin sivuilta, uusi siirtosarja maksaa noin 550euroa! - Viragisti
Jos Enni ne on toimivat ja ehjät voisin vaikka vaihtaa ne alkuperäisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424300
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1354069- 643716
- 873551
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333537Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe643341- 862921
- 542835
- 252626
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142334