jelppiä

mikä on kun kuulen telvisiosta pelin äänet, mutta siitä ei kuulu muiden mikit vaikka ulostulo oletusjärjestelmä. Kun pistän headsetin ja että ulostulo on siinä en kuule siltikään ketään. muut kuulevat kyllä minut..
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kenestä muista puhut? Kuuletko ääniä? Jos et kuule ääniä, kaikki on OK. Muut kuulevat? Mun tekisi mieli sanoa että sun kantsii mennä terkkariin ja sanoa että laittakaa jauhot uusiksi, senverran sun pyörät vempottaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


WTH kirjoitti:

mikä on kun kuulen telvisiosta pelin äänet, mutta siitä ei kuulu muiden mikit vaikka ulostulo oletusjärjestelmä. Kun pistän headsetin ja että ulostulo on siinä en kuule siltikään ketään. muut kuulevat kyllä minut..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu