Interrail seuraa kesälle 2012 !

titttidiiiii

Heei, oon 20v nuori nainen ja haluaisin lähteä interreilaamaan nyt ens kesänä eurooppaan mutta matkaseura puuttuu joten päätin laittaa tänne ilmotuksen että jos tätä kautta löytyis porukkaa mukaan reissulle=) Olis siistii jos löytyis matkaseuraks 1 tai useampikin henkilö, sukupuolella ei oo väliä mutta olis kiva jos olisi suurinpiirtein saman ikänen kun ite oon.
Oon ite tälläne aika sosiaalinen,rento, luotettava ja kai ihan hauskaa seuraa tai jotain :D Oon myös melko seikkailun haluinen ja avoin uusille kokemuksille. Tykkään pitää hauskaa ja juhlia mutta jos tästä reissusta nyt tulis jotain en haluis että se menis ihan pelkäks juhlimiseks kuitenkaan.
En oo silleen suunnitellu mitään reittejä tai mitään vielä joten maita missä vois käydä saa ehdotella ! Ainoastaan oon ajatellut että Hollanissa haluisin käydä.. Ja ajankohtana voisi olla heinä-elokuu.

Mutta joo jos yhtään kiinnostaa niin laittakaa mulle meiliä osoitteeseen [email protected] ! :)

1

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • girl91

      Hei! Kirjoituksestasi on jo aika kauan, oletko jo löytänyt seuraa? Itse sain tämän ajatuksen yhtäkkiä ja loma alkaisi jo ensi maanantaina, siitä neljä viikkoa eteenpäin. En tiedä riittääkö muutama viikko reilin suunnitteluun, en ole koskaan ollut. Olen samamikäinen ja henkinen aika extempore tyttö helsingistä. (:

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      193
      11656
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      58
      5509
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2807
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      40
      2425
    5. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      14
      2019
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1891
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      44
      1885
    8. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      30
      1803
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1526
    10. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      42
      1498
    Aihe