polvikivut

En tiedä mille palstalle tämän laittaisin, mutta asiani koskee polvikipuja. Olen siis 17-vuotias poika ja mietin, että miksi polveni ovat aamuisin ylösnoustessa aivan tajuttoman kipeät? Kipu tuntuu polven yläosassa.
1148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kipu johtuu varmaan oskuus slatter s
airauksesta joka on murrosikäisillä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


polvikivut kirjoitti:

En tiedä mille palstalle tämän laittaisin, mutta asiani koskee polvikipuja. Olen siis 17-vuotias poika ja mietin, että miksi polveni ovat aamuisin ylösnoustessa aivan tajuttoman kipeät? Kipu tuntuu polven yläosassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu