Kertojaapa kokemuksia kyseisistä hotelleistä? Kumpaa suosittelette kahdelle 23 vuotiaalle tytölle jotka lähdös matkaan Huhtikuussa?
Auringonottoa rakastamme ja uimista, biletystä myöskin...
TEJ MARHABA VAI GOLF RESIDENCE ?
9
209
Vastaukset
- kokemusta091011
vaikka huhtikuussa Tunisiassa onkin lämmin niin että aurinkoa ja uimista, HAHA! unelmoikaa vaan :)
- mkjhgyui
KYLLÄ MUUTEN SAATIIN AURINKOA JA UIMISTA!! hahahahaha vaan!
- Äljhyukj
Vettäkö siellä sataa?
- Myös Tunisiaan huhti
Tällä hetkellä kun katsoo lämpötiloja netistä, niin esim. Monastirissa päivällä 21-25 C ja yöllä 1-15 C, joten ei minua ainakaan palelisi.
- Myös Tunisiaan huhti
Yöllä siis 12-15 C!!!
- Asftujc
Juuu ei minuakaan, joku kateellinenko siellä taas kirjoittelee!
- dgseg
Itseasiassa olen itsekin matkustamassa Tunisiaan huhtikuussa ja viivyn siellä ihan pidempäänkin, joten en ole yhtään kateellinen! :) Eikä tarkoitus ollut mitenkään irvailla, totesin vain koska kokemusta on ja Tunisiassa on tullut ihan asuttua.. Huvittunut olin vain!
- mngyuikl
haha jepjep =DDD
- Susse ja Pösse
Tej Marhaba on Soussen keskustan lähellä. Golf Residence on jossakin hevon kuusessa kaupungista. Sousse on hieno lomakohde!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467655
- 334243
- 573725
- 503200
- 172886
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652591- 562445
- 512388
- 402339
- 162286