Sain tänään siis lumian ja huomasin äsken kun painoin vähän enemmän oikean reunan näytöstä niin kuuluu sellanen naps ääni tai napsuu, mietin että onko muilla ollut sama vika ja mitä ootte tehneet? Googletin kyllä ja näytti löytyvän ihmisiä mutta ei kummemmin oltu vastattu. Kiitos vastauksista!
LUMIA 800 KÄYTTÄJÄT
inksusususus
4187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minulla kuului naksaus kun avasin puhelimen lukituksen painamalla oikessa reunassa olevaa näppäintä, mutta ei kuulu enää kun pistin sen äänen pois päältä, kun totesin että näköhavainto puhelimen avaamisesta riittää kyllä, en tarvitse ääntä lisukkeeksi.
mutta toi ääni kuulu näytöstä, se ole mikään erityis ääni jonka voi poistaa asetuksista:D
No sitten näyttösi on rikki. Olet varmaankin omistanut Nokia 5230:n tai jonkun muun sellaisen jota pitää raiskata täysillä jotta tottelee, ei lumia ole sellainen!
Lumian jälkeen tuntuu, ettei 5230 näyttö toimi, mutta sitähän pitikin painaa ihan kybällä jotta toimii. Ei hemmetti, miten totakin rupua tuli käytettyä yli vuosi ihan tyytyväisenä :D