Onko tuoreita kokemuksia tästä hotellista - tiedän sijainnin, mutta sellaista kokemuspohjaista tietoa nyt haluaisin :)
Tuli varattua sinne kolme yötä.
Comfort Vilnius ?
2
175
Vastaukset 2
- VilunkiValle
Pieni ja vaatimaton. Siisti. Olemattomat äänieristeet, kaikki kuuluu ohuiden seinien läpi. Huone kannattaa pyytää pihan puolelta, kadun melu kuuluu ulkonta. Aamupala aika mitätön, riipuu tietysti myös siitä mitä tykkää syödä, rasvasta makkaraa tarjolla.
Sijainti mielestäni erinomainen, bussi-ja juna-asemat lähellä, lyhyt matka vanhaan kaupunkiin ja keskustaan.
Koska hinta vähäinen; sanoisin että hinta-laatu suhde erinomainen. - mrs matkaaja
sijainti
saimme parvekkeellisen huoneen
halpa
ilmainen nettiyhteys respassa, jopa boarding passin tulostus onnistui
ilmainen matkatavarasäilytys
- äänieristys muihin huoneisiin
- kesäkuumalla kadunpuoleiset huoneet tukalat
- aamupalan taso heikko
Huoneet ovat yksinkertaisia sisutukseltaan. Esim. tv matkatv-kokoa, mutta kukas siellä nyt sitä katsoo. Pyyhkeet olivat menopäivänä reikäisiä, mutta vaihtoivat sittemmin ne ehjiin :) Föönin sai lainaksi respasta.
Meitä ei kadun puolelta tullut liikenteen melu kyllä haitannut. Olemme hyviä nukkujia :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521013Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17916Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501810- 46747
- 42674
- 37639
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30606Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169562Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan58546