Vuokrakohteen arviointityökalu

MatsonMen

Pitää laittaa tännekin eräässä keskustelussa aikaisemmin mainitsemani vuokrakohteen arviointityökalu nimeltä Analyytikon kohdekatsaus, löytyy sivustolta: https://www.vuokraisanta.fi/ Kertoo yhdellä kertaa minkä tahansa kämpän alueen maineen, paljon vuokralaiset olisivat valmiita maksamaan vuokraa juuri nyt, jälleenvuokrausmahdollisuudet, vuokratuoton tason jne. Eikä maksa mitään. Aika paljon tietoja piti syöttää mutta ei siinä lopulta mennyt kuin kybäminsa. Tässä ohjeet (kyseinen kohdekatsaus oli todella piilossa joten ohjeet tarpeen):

1. Luo työympäristö
2. Mene Kohdeluetteloon ja lisää sinne mikä tahansa kämppä, muista lisätä omistajiin hankintahinta/ajateltu hankintahinta.
3. Mene vuokrankantoon ja luo sähköinen vuokrasoppari ja anna siihen paljon saat/ajattelit saada vuokraa.
4. Klikkaa kyseistä kämppää vuokrankannossa oikealla hiirennapilla ja valitse 'Analyytikon kohdekatsaus'. VALMIS

3

252

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HannuHanhi66

      Käyttänyt myös, ihan kätevä puolueeton arvionti yleisiin asioihin mitä ei aina tule edes ajatelleeksi. Samaa mieltä siitä että todella piilossa, löysin vahingossa.

    • ErolaH

      Kuten myös, ilmoitti että mun pari vuokrakämppää on muuten ihan kivoja mutta hyväksi kuvittelemani vuokratuotto olikin ihan p**** :(

    • dwwdq

      lopeta jo mainostaminen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1124
    2. Mikä jäi sanomatta kaivatullesi?

      Ja milloin?
      Ikävä
      75
      1121
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1014
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      968
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      717
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      52
      617
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      607
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      557
    Aihe