Toledo

Madridin reissulla yhteydessä saattaisi olla vapaa-aikaa niin, että ehtisin käymään jossain lähipaikkakunnalla.
Mitä mieltä olet Toledosta, onko käymisen arvoinen?
1261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olet jo matkasi tehnyt. Kävin päiväretken Toledossa ja kyllä kannatti - varsinkin jos välttää huipputuristisesongin. Siistiä, upeat rakennukset, erityisen kiinnostava katedraali ... Sopii, jos haluaa rauhassa tutkia upeita rakennuksia ja kävelykuntoa riittää. Oli kiva päästä Madridista rauhaisaan ympäristöön. Hyvä päiväretkikohde junalla Madridista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerro mielipiteesi kirjoitti:

Madridin reissulla yhteydessä saattaisi olla vapaa-aikaa niin, että ehtisin käymään jossain lähipaikkakunnalla.
Mitä mieltä olet Toledosta, onko käymisen arvoinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu