Gont trans?

Onkohan Kintaalan Kaarlo vielä ko puljussa ajamassa kymppipyörä kanjalla moottorisahan teräketjun lukon vastamutterin sokkia kärri perässä ja paluuna teli alhaalla tyhjänä täyskuarmia Nokialta varrettomia kumisaappaita ilman teriä??
1155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

HEH HEH HEEEEEH HEE!!!....:) :D

Vähä niiko se Lervo "vai-mikä-se-oli" kun ajoi pappatunturin tulpanhattuja Hattulasta kärri persiissä tyhjänä ja paluuna tamponin naruja Puolangalta ja alespäin aina mepaa täys mälli kuorma päällä telit pystyssä norrat piukeena oli se aikaa juuu....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuusysi Keke kirjoitti:

Onkohan Kintaalan Kaarlo vielä ko puljussa ajamassa kymppipyörä kanjalla moottorisahan teräketjun lukon vastamutterin sokkia kärri perässä ja paluuna teli alhaalla tyhjänä täyskuarmia Nokialta varrettomia kumisaappaita ilman teriä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu