Parga??

Millainen paikka on Parga, Kreikassa??
3983
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paljon tietoa Kreikan matkakohteista sivuilla www.kreikka.net, oma palsta Pargalle.

Äänestä

olimme Pargassa muutama kesä sitten ja tykkäsimme paitsi että siellä oli hyttysiä! Rauhallinen, maisemat oikein mukavat, ei ruuhkia, retkiä lähisaarille, rantoja löytyy ja myös tilaa niissä. Vuokrasimme menopelin eli mopon ja vierailimme maaseudun kylissä. Oltiin 2 vkoa. Hintataso ihan O.K. ruoka maittavaa, ja kauhean lämmin!! Mikään menomesta Parga ei ole eikä aktiviteetteja ylenmäärin. Suosittelen sellaiselle joka tykkää rauhallisemmasta menosta. Olimme Aurinkomatkoilla. Polkuvene vain alle ja nauttimaan!!!

Äänestä
  • eli... se mitä otsikossa luki, ja millaisia ravintoloita??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


GRE kirjoitti:

Millainen paikka on Parga, Kreikassa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu